Wnętrza Zewnętrza

Jasne kolory powiększają optycznie wnętrza i wprowadzają do nich optymistyczny nastrój. W formie dodatków najlepiej w tym stylu sprawdzają się różnego rodzaju drobiazgi dawnego czy wręcz antycznego pochodzenia. Ozdobne lampy i żyrandole rozświetlające obrazy w ozdobnej ramie, wiszące na ścianie lub stojące na komodzie w towarzystwie starego zegara i kryształów to podstawy wyposażenia tego stylu. Decydując się na wystrój wnętrza w stylu retro nie możemy zapomnieć wzorzystych materiałach, koronkowych serwetkach i lnianych, wyszywanych obrusach. Na drewnianej podłodze obowiązkowo muszą się znaleźć wzorzyste dywaniki.
Czy jest to dom jednorodzinny, willa, pałac czy też małe mieszkanko w bloku. Co do tego nie mamy jakichkolwiek wątpliwości i spostrzeżeń. Możemy powiedzieć, że jest to na pewno bardzo ważne i klarowne. Dzięki temu widzimy tutaj, że funkcjonalne wnętrze powinno być wszędzie. Czy tak jest? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Tak być powinno, jednak wiele osób na pewno nie pilnuje tego rodzaju czynników oraz aspektów w profesjonalnym ujęciu. Niestety ale to jest widoczne na każdym kroku. Możemy powiedzieć, że funkcjonalne wnętrze to nic innego jak bardzo ważny i powszechny czynnik. Przecież chcemy wygodnie i praktycznie mieszkać. Dlatego powinniśmy się do tego przykładać. T jednak reguluje nam architektura wnętrz. To jej powinniśmy pozostawić tego rodzaju czynniki oraz zagadnienia. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Funkcjonalne wnętrze to nic innego jak tutaj na pewno ważny i powszechny argument.
Współzałożycielka pracowni KANDO_ARCHITECTS i absolwentka studiów magisterskich w Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Architektury. Doświadczenie zdobywała w renomowanych pracowniach architektonicznych i wnętrzarskich na Śląsku i w Warszawie. Jej prace były wyróżniane na łamach czołowych portali branżowych, takich jak „Bryła” czy „Archinea”.
U mnie wybór projektu ograniczała działka, długa i wąska. Okazało się że znaleźć sensowny projekt z takim ograniczeniem nie jest łatwą sprawą. Dom z założenia miał być prosty w formie, tani w budowie i wygodny w mieszkaniu. Przez pół roku śledziłam strony internetowe, przeglądałam katalogi i drogą eliminacji pozostał mi „promyk”. Jesteśmy wierni nowoczesnym trendom, ale nie zapominamy i indywidualnych potrzebach naszych Klientów. Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas najważniejsze. Projektant wnętrz to odpowiedni wybór. To furtka do gustownie urządzonego wnętrza. To gwarancja pełni komfortu użytkowania i codziennego zadowolenia. To najlepszy wybór z dostępnych na rynku.
Kiedy przeprowadzamy się do nowego mieszkania, lub nowego domu, zawsze chcemy go wyjątkowo urządzić. Aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę w naszym nowym wnętrzu, potrzebujemy dobrego pomysłu oraz niezbędnych narzędzi. Projektowanie wnętrz to w pierwszej kolejności nasza pasja, która świadomie przekształciła się w zawód. To właśnie na studiach spotkałyśmy się, poznałyśmy zagadnienia dotyczące projektowania i postanowiłyśmy tę widzę czynnie wykorzystywać i pogłębiać tworząc Studio Projektowe NeVi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Wnętrza Zewnętrza”

Leave a Reply

Gravatar